Świece sojowe do SPA

Chcesz, aby w Twoim SPA roztaczał się cudowny zapach naturalnych świec sojowych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Dostarczymy świece sojowe do SPA o długim czasie palenia oraz wspaniałym aromacie do Twojego salonu SPA. Możemy również wykonać świece z Twoim logo.
Chcesz wiedzić więcej? Wyślij nam wiadomość.

Wyślij nam wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub napisz na adres kontakt@plateria.pl

1. Wybierz spośród jednego z oferowanych przez nas zapachów

2. Określ potrzebną ilość świec

3. Opisz swoje wymagania dotyczące etykiety

Zapraszamy do współpracy.

  Czy marzysz o stworzeniu w swoim salonie SPA niepowtarzalnej atmosfery, która oczaruje wszystkie klientki? Oto rozwiązanie, które połączy Twoją pasję do relaksu z zabawnym akcentem – świece sojowe do salonu SPA!

  Te świece są jak magiczne czary mary! Mają nie tylko wspaniałe zapachy, które przeniosą cię w świat błogiego relaksu, ale także tworzą niesamowitą atmosferę, która przypadnie do gustu wszystkim klientkom. Kiedy zapalisz te świece sojowe, w salonie zagości aurora borealis i jednorożce zaczarują przestrzeń!

  Ale to nie wszystko! Te niezwykłe świece sojowe są wykonane z najwyższej jakości składników, które zapewniają najwyższy poziom relaksu. Ich naturalny wosk sojowy to taki eliksir młodości dla Twojej duszy! Połącz je z delikatnym dźwiękiem fontanny i ciepłą atmosferą salonu, a Twoje klientki poczują się jak w raju!

  Oprócz tego, te świece są nie tylko piękne, ale także niezwykle praktyczne. Mają długotrwałe palenie, tak długie, że klientki będą miały czas na pełny relaks i jeszcze będą mogły zdążyć na marsjaninę! Ich jasne kolory i kształty przypominające gwiazdy będą dodatkową atrakcją dla oczu Twoich klientek.

  A co najważniejsze – te świece stworzą atmosferę tak przyjemną, że Twoje klientki będą wracać do Ciebie jak nałogowe miłośniczki czekolady! Będą szaleć za aromatami lawendy, wanilii i świeżo skoszonej trawy. A kiedy przywołasz małą baśniową wstążkę, od razu zacznie się magia!

  Więc jeśli marzysz o niepowtarzalnej atmosferze w swoim salonie SPA, te naturalne świece sojowe są tym, czego potrzebujesz! Wyciągnij różdżkę magii i zamów je już teraz, aby zapewnić swoim klientkom prawdziwy błogi relaks. Ożyw salon zabawnym akcentem, który sprawi, że Twoje klientki będą się czuły jak księżniczki w krainie urody!

  Pomysły na prezent - świece sojowe i porcelana z nadrukiem