Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Nie ma co czekać na ostatnią chwilę z prezentem dla nauczyciela. Szczególnie, że wkrótce te najlepsze, oryginalne prezenty mogą zniknąć z półek!

Nie ważne, czy szukasz prezentu dla wychowawcy, ulubionego nauczyciela z biologii czy przedszkolanki, o której Twoje dziecko opowiada z wypiekami na policzkach. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent dla belfra będzie najlepszy, to śpieszymy z pomocą!

Nie ma co się oszukiwać – nauczyciele otrzymują co roku bardzo dużo różnych podarunków. Czy to na Dzień Nauczyciela czy właśnie na zakończenie roku szkolnego. Przy takich okazjach zawsze wychodzą ze szkoły obładowani kwiatami czy czekoladkami. Warto więc dać nauczycielowi coś, co zapamięta i… co po prostu mu się przyda!

Oryginalnym pomysłem na prezent dla wychowawcy czy nauczyciela będzie porcelanowy kubek! Na przykład taki, z napisem „Dziękuję”. Prosty, elegancki i minimalistyczny. Posłuży nauczycielowi przez wiele lat (napis się nie ściera i można śmiało wkładać go do zmywarki!).

Jeśli szukasz na przykład prezentu dla polonistki, idealny będzie kubek z bocianem. A dla pani z biologii? Kubek z paprotką czy liściem klonu!

Warto także zastanowić się nad zestawami prezentowymi, w których znajdzie się na przykład pyszna kawa z lokalnej palarni (każdy nauczyciel z pewnością doceni taki prezent) czy naturalna świeca sojowa o pięknym zapachu (na przykład o słodkim zapachu ciasteczka – idealna alternatywa dla bombonierki!).

Sprawdź nasze propozycje idealnych prezentów dla nauczycieli i wybierz coś, co najbardziej Ci odpowiada!