Prezent na dzień dziadka i dzień babci

Gratulacje! Świetnie trafiłaś/eś. Tworzymy porcelanę na indywidualne zamówienie z najlepszej jakości Polskiej porcelany. Zobacz poniżej co możemy Ci zaproponować.

Produkty z indywidualnym nadrukiem

Szukasz porcelany z indywidualnym nadrukiem na dzień dziadka i dzień babci? Kubki, talerze lub miseczki? Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualny projekt już od 1 sztuki.

Możesz również wybrać jeden z gotowych projektów na specjalne okazje.

Pamiętaj, że czas wykonania dla zamówień indywidualnych może być wydłużony.

Zamówienia indywidualne - wyślij wiadomość

  Pamiętaj, aby podać swój numer telefonu lub email do kontaktu.

  Pomysły na prezent Dzień Dziadka i Dzień Babci

  Czy zdarza wam się czasami marzyć o chwili odpoczynku w towarzystwie pięknych przedmiotów? Jeśli tak, to porcelana z Plateria.pl jest jak spełnienie waszych najskrytszych fantazji. Zestaw kubków, talerzy i świec sojowych będzie jak błogosławieństwo dla zmysłów waszych kochanych dziadków!

  Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie podziękowania dla dziadków niż wybór tych wyjątkowych produktów. Gwarantujemy, że kiedy podarujecie im tę elegancką porcelanę, zobaczycie, jak rozweselają się ich oczy, a usta rozmazują się w szerokim uśmiechu.

  A co powiecie na wyjątkowe świeczki sojowe? To nie tylko naturalny i ekologiczny wybór, ale także prawdziwa uczta dla zmysłów. Wosk sojowy to prawdziwy maestro w świecie świec, który nie tylko daje przyjemne światło, ale także tworzy atmosferę pełną relaksu i odprężenia. A dzięki różnorodnym kompozycjom zapachowym, każda okazja staje się jeszcze bardziej magiczna.

  Jeśli chcecie, aby wasi dziadkowie mogli cieszyć się chwilą odpoczynku przy filiżance herbaty lub kawy, otoczeni pięknymi przedmiotami, Plateria.pl to miejsce, gdzie wasze marzenia się spełnią! Wyobraźcie sobie ich zachwyt, gdy odkryją te wyjątkowe kubki i talerze. To prawdziwy strzał w dziesiątkę!

  Nie czekajcie dłużej! Zapraszamy do sklepu Plateria.pl, gdzie magia porcelany spotyka się z wdziękiem świec sojowych. W ten sposób możecie uczcić Dzień Dziadka i Dzień Babci w najbardziej wyjątkowy sposób. Wasze dziadki zasługują na to, by poczuć się wyjątkowo, a Plateria.pl spełni wszystkie wasze oczekiwania. Niech to będzie prezent, który zagości w sercach waszych dziadków na zawsze!

  Katalog pomysłow - naturalne świece sojowe i porcelana z nadrukiem