Co kupić w prezencie ślubnym?

Do ślubu znajomych zostało już mało czasu, a Ty nadal nie wiesz co im kupić? Podpowiadamy, co warto wziąć pod uwagę!

Faktem jest, że najczęstszym prezentem ślubnym są po prostu pieniądze, ale warto też pomyśleć o czymś, co będzie dodatkowym, miłym akcentem podarunku. Kwiaty już dawno odeszły do lamusa, wina Młodzi będą mieć pod dostatkiem, stos totolotków też się znajdzie, tak więc co jeszcze można im podarować?

Zapomnij o ręcznikach, pościeli i tosterze. Kup im piękną porcelanę na ślub!

Filiżanki na prezent ślubny

A może zestaw pięknych filiżanek, z których będą mogli pić wspólną, poranną kawkę czy popołudniową herbatkę? Taki komplet filiżanek dla dwojga będzie idealny!

Filiżanki na ślub to prezent uniwersalny – spodoba się każdemu! Takich rzeczy jak elegancka, porcelanowa zastawa zawsze brakuje w każdym domu.

Warto zwrócić uwagę na to, aby filiżanki dla młodej pary miały minimalistyczny, delikatny wzór. Nie kupuj na przykład czerwonych filiżanek – no chyba, że jesteś w 100% przekonany, że będzie pasować do ich mieszkania. Bezpieczniejszym wyborem jest klasyczna, biała porcelana.

Pamiętaj także, aby wybierać taką, od polskiego producenta. Musisz mieć 100% pewność, że będzie dobrej jakości, a wzór nie zejdzie po pierwszym włożeniu do zmywarki.

Jeśli wybierzesz porcelanę ręcznie zdobioną to niestety Młodzi będą musieli myć ją ręcznie. W przeciwnym razie wzór szybko się zmyje.

Kubki dla młodej pary

Dobrym pomysłem są także eleganckie, porcelanowe kubki dla nowożeńców. Może sprawisz im takie, które pozytywnie nastroją ich na początek dnia? Na przykład z wyjątkowym, motywującym napisem? Możesz też postawić na design i wybrać wzory botaniczne, które pięknie ozdobą wnętrze ich domu.

Znasz dobrze Młodą Parę? Może wiesz, jakie zwierzęta lubią? Albo znasz ich śmieszne przezwiska z podwórka? Wykorzystaj to! Pokaż, że dobrze przemyślałeś ten wyjątkowy prezent. Kubki dla młodej pary nie muszą być przecież nudne. Kup na przykład kubek z królikiem, kubek z kotem czy kubek z kozą. Wywołaj na ich twarzy uśmiech i nie bój się zaryzykować! Prezent ślubny nie musi być przecież formalny!

Możesz też zastanowić się nad porcelaną na ślub, która będzie przypominać im o tym wyjątkowym dniu. Taką z datą ich ślubu i imionami. Serwis obiadowy na prezent ślubny będzie w tym przypadku idealny!

Porcelana na ślub

W przypadku całego serwisu obiadowego na prezent ślubny możesz wybierać spośród zestawów 6 lub 8 elementowych. Każdy będzie miał imiona Pary Młodej oraz datę ich ślubu. Możesz wybrać zestaw talerzy oraz dodatkowo komplety z zestawem filiżanek ze spodkiem czy kubków dla młodej pary.

To wspaniała pamiątka! Plus bonusowo świetna przypominajka – Para nigdy nie zapomni, którego dnia przypada ich rocznica. Już nie będą musieli nawet spoglądać na grawer na obrączkach!

Porcelana na ślub to świetny pomysł na prezent! Klasyczna, polska porcelana będzie prezentem na poziomie. Minimalistyczne, designerskie wzory pięknie ozdobią mieszkanie i staną się ważnym elementem wystroju, a trwały wzór sprawi, że porcelana zostanie z zakochanymi przez długie, wspólne lata.

Porcelana na prezent ślubny